mk Macedonian

AN7470-MAT

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007328 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

FM-Stereo, MPX-Decoder

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра