AN7213-MAT

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006067 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

FM-V, Front end

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра