AN7178-MAT

Интегрални Кола

115 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006065 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 18V, 4A, 2×5,7W(12V/3R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра