AN7173K-MAT

Интегрални Кола

320 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006063 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 24V, 6A, 2x>9W(13V/4R) , Standby=0V, ON=+5V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра