mk Macedonian

AN7168-MAT

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006061 Категорија

Опис

Type: AN 7168
Device: Lineare integrated circuit
Description: 2x NF-E, 24V, 4A, 2×5,7W(13V/4R)
Replacements: AN 7169
Manufacturer key: Mat
Matsushita
Matsushita Electronics Corp.

 

 

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра