AN7163-MAT

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006059 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 24V, 4A, 17W(13V/4R), BTL  

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра