AN7158N-MAT

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006057 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 24V, 4A, 2×7,5W(16V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра