AN7149N-MAT

Интегрални Кола

110 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006055 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 24V, 4A, 2×5,3W(12V/3R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра