AN7142-MAT

Интегрални Кола

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006049 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 3,8…18V, 4A, 2x1W(6V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра