AN7124-MAT

Интегрални Кола

130 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007319 Категорија

Опис

  • THD:0.5%
  • Dissipation Power:3.1W
  • Supply Voltage:18V
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра