mk Macedonian

AN5860-MAT

Интегрални Кола

75 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007920 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

CTV, Analog-Switch f. RGB-Interface

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра