AN5612-MAT

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007313 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

CTV, PAL/SECAM Chroma-/Video-Signal

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра