AN5601K-MAT

Интегрални Кола

100 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006036 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

CTV, Chroma/RGB/Synchr(PAL/NTSC)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра