AN5534-MAT

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007312 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

TV,Monitor, HA-E

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра