AN5256-MAT

Интегрални Кола

110 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006030 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

TV, Ton-ZF, NF-E, 2W(17V/16R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра