mk Macedonian

AN315-MAT

Интегрални Кола

135 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006025 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 5,5W(13V/4к)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра