Касета Адаптер Magicvoice Cassette to Mp3 Player Adapter

Касета Адаптер | 3.5 mm Машко | Црна боја

160 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001032 Категории ,

Опис

Касета конвертор што Ви овозможува да поврзете MP3 плеер без да го менувате постоечкото радио во автомобилот. Едноставно приклучете го адаптерот во Вашиот радио касетофон и поврзете го вашиот MP3 или AUX извор на музика. Квалитетно, долготрајно, стилск

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра