A2-5A-B

Тастер

100 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008879 Категорија

Опис

SPST OFF-(ON) M22 10A/24V black

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра