2N3053

Транзистори

40 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007762 Категорија
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра