22/250BIP

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100591 Категорија

Опис

Биполарен Кондензатор

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра