ШТЕКЕР ОГ ШУКО МИНИ МЕТАЛКА

Штекер

115 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002856 Категорија

Опис

16А / 250V

Основа: Керамичка

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра