ШТЕКЕР В/З ШУКО ДУПЛИ Ројал Металка Мајур

Штекер

155 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003736 Категорија

Опис

Приклучница шуко дупла 16A, 250V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра