Фасонка – Grlo Porcelansko E27 HY/B519-2A/E27 HYUNDAI

Фасонка

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002061 Категорија

Опис

Фасонка за сијалица со грло Е27, материјал – порцелан.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра