Фазометар – Fixpoint Voltage Tester 140 mm, Standing Box

Voltage Tester 60 mm

55 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 077000 Категорија

Опис

Тестер на напон 140 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра