Ronix Фазометар RH-2718 180mm.

Фазометар

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003163 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН ФАЗОМЕТАР!!! 220-250V~ ,180mm, 50Hz – 500Hz ,-10°C – +50°C

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра