ТЕРМОСТАТ 6-50 КАМПИНИ

Термостат

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008467 Категорија

Опис

KST501 70°C SHAFT 20mm            

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра