ТЕРМОСТАТ KST-401 T90 КАМПИНИ

Термостат

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004799 Категорија

Опис

ТЕРМОСТАТ 0-55C 52X31mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра