ТЕРМОСТАТ 10-90Ц ВК-Р11

Термостат

260 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004801 Категорија

Опис

ТЕРМОСТАТ 16a-250v,10a-440v

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра