ТЕРМОСТАТ МТС-РСТ-КСТ

Термостат

305 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004809 Категорија

Опис

ТЕРМОСТАТ Т105 TYPE TBS 16A 250V~ JC2301 1406B F-70/S-83

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра