ТЕРМОСТАТ ЗА ФРИЖИДЕР К60 РАНЦО

Термостат

410 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002635 Категорија

Опис

Термостат за фрижидер со иглица К-60

Должина на капилар 1200мм

Ранко , Италија

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра