ТЕРМОСТАТ ЗА ТОСТЕР

Термостат

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002773 Категорија

Опис

AC 250V AC 125V / 16А

Должина на осовина 13мм

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра