ТЕРМОСТАТ ЗА БОЈЛЕР ШИПКА ТУС00283 20-02-ЛЕОВ

Термостат

440 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003088 Категорија

Опис

Тмакс.=72 С
Тискл.=82 С
20А

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра