ТЕРМОСТАТ ЗА БОЈЛЕР СИГУРНОСЕН ТСО-10

Термостат

340 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002138 Категорија

Опис

ТЕРМОСТАТ 115°C – 10°C Сонда: 90mm /ф 6mm 16A 250V~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра