mk Macedonian

ТЕРМОСТАТ ЗА БОЈЛЕР СИГУРНОСЕН КВ-441Д-МЕТАЛФЛЕКС

Термостат

390 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002844 Категорија

Опис

Универзален сигурносен термостат за голем бојлер.

Со 4 извода

0-99 степени

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра