ТЕРМОСТАТ ЗА БОЈЛЕР РЕГУЛАЦИОНЕН ТР-10

Термостат

340 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002137 Категорија

Опис

ТЕРМОСТАТ16A 250V 82°C T85/120 1K/MIN

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра