Термометар – TPM-10 -50C-+70C

ТЕРМОМЕТАР

260 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004811 Категорија

Опис

Термометар кој мери температури од -50C-+70C.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра