ТЕРМОМЕТАР ЗА БОЈЛЕР БТ-218

Термометар

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002778 Категорија

Опис

ТЕРМОМЕТАР ЗА БОЈЛЕР БТ-218

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра