mk Macedonian

ТАСТЕР ТАЦТСВ-235

Тастер

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003845 Категорија

Опис

diameter: 3.5 mm   

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра