Тастер – Taster TS-02 F-7MM

Тастер

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005594 Категорија

Опис

Тастер 1А, 250V-AC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра