ТАСТЕР ПС-02 PUSH OFF TYPE – BL.

Тастер

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004313 Категорија

Опис

Тастер 1А, 250V-AC.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра