ТАСТЕР ОН ОФ ЦРН ПРАВОАГОЛЕН МИНИ

Тастер

50 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003372 Категорија

Опис

3A 250V AC

6A 125V AC

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра