mk Macedonian

ТАСТЕР ОН ОФ ЦРВЕН ПРАВОАГОЛЕН МИНИ

Тастер

50 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003926 Категорија

Опис

6A 250V~

10A 125V~

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра