mk Macedonian

ТАСТЕР Н/З ЗВОНО ОГ

Тастер ОГ

120 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008189 Категорија

Опис

16А,250V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра