Прекинувач 1-0-2 15A 6 контакти 220V

Switch

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008380 Категорија

Опис

Прекинувач 15A 250V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра