Тастер – Taster 1-0-2 2X16A 6 Kontakti 220V

Тастер

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003189 Категорија

Опис

Тастер 16A 6 Контакти.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра