Прекинувач 0-1, 2 контакти 15A 220V

Прекинувач 0-1

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004007 Категорија

Опис

Прекинувач 0-1-2 15A 220V.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра