СИГНАЛНА СИЈАЛИЦА Ц45Д

Сигнална сијалица

115 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004587 Категорија

Опис

СИГНАЛНА СИЈАЛИЦА 240/415V~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра