РЕДНА КЛЕМА ПВЦ 5А 1.5-2.5ММ2

Лустер Клеми

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490520 Категорија

Опис

Редна Клема PVC 5А 1.5-2.5мм2 HYUNDAI

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра