РЕДНА КЛЕМА ПВЦ 10А 4-6ММ2

Редна Клема

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490521 Категорија

Опис

Редна Клема PVC 5А 4-6мм2 HYUNDAI .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра