Прекинувач – Prekinuvac 0-1 3A 2 Contact-БЕЛА БОЈА

Прекинувач

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004815 Категорија

Опис

Прекинувач 250 V – 3A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра